Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Oddíl moderní gymnastiky SOKOL PRAHA VII

O nás

 

            Jsme oddílem se širokou členskou základnou od předškolního věku až po seniorky. Na závodech pořádaných doma i v zahraničí úspěšně reprezentujeme v soutěžích jednotlivkyň  a ve společných skladbách. Malé děti v předškolním věku učíme základům pohybové kultury, obratnosti, rytmickému cítění a fyzické zdatnosti. Pokud najdou v gymnastice zalíbení, mohou se rozhodnout v ní pokračovat      v náročnějším závodním programu ve výběrové skupině nebo se věnovat gymnastice dále pro radost na rekreační úrovni.

 

Vážení rodiče, milé budoucí gymnastky,

přijďte s námi cvičit , moc se na Vás těšíme. Najdete si zde spoustu nových kamarádek a naučíte se mnoha novým sportovním dovednostem!!!

Přípravka oddílu moderní gymnastiky je zaměřena na pohybovou průpravu nejen nejmladších děvčátek, ale i starších holčiček, které se chtějí tomuto krásnému, ryze dívčímu sportu věnovat.

 

 Všechny holčičky se naučí správnému držení těla, ladným pohybům, pohybu s hudbou, tanečním krokům a mnoha dalším zajímavým sportovním činnostem, jako je práce s gymnastickým náčiním.

 

 

TOPlist