Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Oddíl moderní gymnastiky SOKOL PRAHA VII

Aktuality

 

 

Carlsbad Cup               10.6.2017

V sobotu jsme se účastnily 5. ročníku mezinárodního závodu Carlsbad Cup. Perfektně zorganizovaný závod jsme si moc užily a navíc jsme dovezly kompletní sadu medailí:
Anička Lněníčková zlato (n. ml.), Julča Mocná stříbro (dor.), Valča Fotevová bronz (n. ml.)

Čekaly na nás i nejlepší české gymnastky Anička Šebková a Monika Míčková.

​ 

 

 

M ČR nadějí starších            26.5.2017

V sobotu v Jihlavě náš oddíl reprezentovaly 3 gymnastky Barbora Říhová, Ella Jasmin Murchová a Sandra Hosová. Děvčatům děkujeme, že zvládly velice náročný závod.

  ​    

 

 

MČR dorostenek ​         20.5.2017

Už jsme se vzpamatovali z víkendové euforie a můžeme přidat i nějaké fotky z krásného mistrovství ČR v Karlových Varech.
Máme mistryni republiky v kategorii dorostenek: Julču Mocnou! Z kategorie kadetek se dvojnásobná medailistka přesunula mezi starší konkurenci ve velkém stylu.

Katka Klicmanová obsadila krásné 5. místo a medaile jí unikla jen o kousíček. Přesto můžeme říci, že po dlouhé pauze ze zdravotních důvodů je to úctyhodný výkon!

Obě slečny podaly suverénní výkon bez chyb a ukázaly, že se s nimi na předních pozicích musí počítat. Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a pevné zdraví!

​   

 

Přebor Prahy kadetek a dorostenek

V sobotu proběhly oblastní přebory Prahy v kategoriích kadetek a dorostenek. Gratulujeme novopečené přebornici Prahy Katce Klicmanové k hezkému výkonu! Johanka Vejnarová předvedla pěkné kužele, ale v dalších náčiních se jí bohužel nedařilo. Julče Mocné přejeme brzké uzdravení.
Hodně štěstí na blížícím se mistrovství České republiky!

 

Vyškov, Chomutov​       22.4. - 23.4. 2017

Minulý víkend byl celý ve znamení závodů. V sobotu ve Vyškově závodily naděje mladší: Anna Lněníčková a Valča Fotevová, obě si odvezly bronzové medaile. Anička za dvojboj a Valča za sestavu bez náčiní. Odpoledne se představily Julča Mocná a Johanka Vejnarová. Julča vybojovala stříbro v kategorii dorostenek.

V neděli jsme zamířili na sever do Chomutova. Závodily naděje mladší Sára Lisová, Natálka Vaculová, Verunka Vinická a Stella Hosová. V nadějích starších závodily Bára Říhová a Sandra Hosová.

​   

 

Milevský pohár ​         1.4.2010

V sobotu jsme z Milevska dovezly spoustu medailí!
V nadějích mladších Valerie Fotevová stříbro,Natálie Vaculová 9. místo a Stella Hosová 11. místo.
V kategorii nadějí roč. 2007 patří Sáře Lisové 10.místo a Veronice Vinické 17. místo.
Naděje starší: Bára Říhová krásné 6. místo, Ela Murchová 14. místo a Sandra Hosová 21. místo.
Juniorky: Veronika Rückerová stříbro!!
Johanka Vejnarová v kadetkách starších obsadila 7. místo.
Dorostenky se na prvním závodě neobešly bez velkých chyb, ale Julča Mocná udržela zlato díky povedeným kuželům a Katka Klicmanová skončila 7.
Holky děkujeme a těšíme se na další medaile!

                  

 

Kontrolní závod        15.3.2017

Máme za sebou úspěšně kontrolní závod. Viděli jsme nové sestavy, krásné trikoty a šikovné gymnastky. Dokonce jsme měli štěstí vidět nejlepší z nejlepších.
Hurá do soutěžní sezóny

 

MČR ve společných skladbách       26.11.2016   

Dne 26.11. se na pražském Chodově konalo mistrovství republiky ve společných skladbách všech kategorií. Náš klub byl zastoupen v kategorii nadějí mladších a juniorek.
Našim nejmladším závodnicím se dařilo a ačkoli to na finále nestačilo, předvedly na svém prvním mistrovství krásný výkon, kde ukázaly, jak se závod od závodu zlepšovaly. Obsadily 12. místo.
Juniorky bohužel závod nezahájily vůbec dobře a po několika chybách jim finále také uteklo a umístily se po jednom provedení na 8. místě.
Nevěšíme hlavu a bereme to jako impulz do další práce!

 

 

Klokan 2016 ​                                19.11.2016

V sobotu jsme závodily v Praze na Klokanu 2016, který pořádá TJ Bohemians. Naděje mladší se závod od závodu lepší a až na nepovedené výměny cvičily bez chyb a ukázaly, že jsou perfektně sehraný tým.
Juniork,y po dvou ne příliš vyvedených závodech, zazářily a zacvičily dvě perfektní sestavy, za které zaslouženě získaly zlato. Takže my ladíme formu a příští sobotu nám přijďte fandit na MČR na pražském Chodově!

 

​ 

 

 

Přebor Prahy                                      17.11.2016

17. listopad jsme oslavili sportem a kvalifikací na mistrovství České republiky, které se koná za týden v Praze. Oba naše týmy se bohužel nevyvarovaly chyb a skončily pod stupni vítězů. Nenechali jsme nic náhodě a v pátek se pilně trénovalo na nadcházející závod na pražské Bohemce

 

​ 

 

 

Vinohradský pohár                       ​5.11.2016

 

Včera jsme se již poněkolikáté zúčastnili příjemného závodu Vinohradský pohár. Tentokrát jsme měli v závodě hned dvojí zastoupení a to v kategorii naděje mladší a juniorky. Pro naše naděje to byl první závod v této sezóně a s nervozitou se holčičky zvládly poprat a po pár chybkách obsadily 7.místo. Juniorky si oproti předchozím závodům o jednu příčku polepšily a po krásném druhém provedení si zaslouženě z Vinohrad odvezly stříbrné medaile

       ​

 

 

Třebíčský podzim​                         22.10.2016

 

V Třebíči, kde náš oddíl opět reprezentovala děvčata z kategorie juniorky a tentokrát byla sestava jednotnější a bez tolika chyb. Také z toho závodu si holky ozvezly bronzovou medaili.

 

​      

 

Cesta města Chomutova               15.10.2016

 

V sobotu 15.10. jsme se zúčastnili, pro nás již tradičně prvních závodů ve společných skladbách, a to v Chomutově.
Juniorky bojovaly, co to šlo, ale bohužel se nevyvarovaly chybiček, a jejich výkon stačil na 3.místo.

       

 

Mezioddílový závod​                       10.10.2016

 

​V pondělí jsme pořádali mezioddílový závod a pro všechny naše závodnice to byly první závodní sestavy v nové sezóně. ​ 

 

​      

 

Soustředění Milevsko​                   6.8. - 13.8.2016

 

Soustředění v Milevsku jsme si výborně užili ve sportovním duchu. Máme nachystané společné skladby i volné sestavy.
A ještě jsme stihli hry na hřišti, oslavu a masáže.

 

​          ​          

TOPlist